ÇAVDIR İLÇESİNDE DÜZENLENEN ANNELER GÜNÜ EĞLENCESİ ARZU GÖK EŞLİĞİNDE MUHTEŞEM GEÇTİ

ÇAVDIR İLÇESİNDE DÜZENLENEN ANNELER GÜNÜ EĞLENCESİ ARZU GÖK EŞLİĞİNDE MUHTEŞEM GEÇTİ
Yayınlama: 11.05.2024
Düzenleme: 11.05.2024 15:49
127
A+
A-


Çavdır ilçesinde Anneler günü münasebetiyle Çavdır Belediyesi Düğün Salonunda düzenlenen eğlence etkinliği, yoğun bir hanım katılım eşliğinde icra edildi.
Çavdır Başarı Organizasyon öncülüğünde, Çavdır Gönüllüsü bir gurup hanım tarafından tertip edilen programda; Türk Halk Müziğin yükselen değeri, bölgemizin medar-ı iftarı, Arzu Gök’ün söylediği birbirinden güzel, ve hareketli türküler eşliğinde hanımlar doyasıya eğlenirken, Arzu Gök yanında yöre sanatçılarımız Osman Ören ve Emin Ören’de yerel türküleriyle programa ayrı bir neşe ve renk kattılar.
3 saat boyunca katılımcılarla birlikte olan Türk Halk Müziğinin sevilen sesi Arzu Gök, büyük ilgi görürken; yaptığı açıklamada; -“özellikle siz değerli hemşehrilerimle birlikte olmaktan, yetiştiğim topraklarda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum.” Dedi.
Program esnasında ve sonrası,sanatçı Gök ile hanımlar hatıra fotoğrafı çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştılar.
Programa Çavdırlı Hanımlar yanında, Gölhisar ve diğer komşu ilçelerden de hanımların katıldığı gözlemlendi.
Etkinlik coşkulu ve neşe içinde devam ederken, Çavdırlı, Söğütlü ve Gölhisarlı esnafların sponsorluğunu üstlendiği hediye çekilişi de heyecan uyandırırken; onlarca hediye kura eşliğinde sahiplerini buldu.
Türk Halk Müziğinin güçlü sesi Arzu Gök’ün muhteşem konseriyle unutulmaz anların yaşandığı gece geç saatlere kadar devam etti.
Program sonrası organize için memnuniyet ve teşekkürlerini dile getiren hanımlar, benzeri etkinliklerin daha sık yapılması temennilerinde bulundular.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.