AK PARTİ GÖLHİSAR TEŞKİLATI ADAY TANITIM KAHVALTI PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

AK PARTİ GÖLHİSAR TEŞKİLATI ADAY TANITIM KAHVALTI PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ
Yayınlama: 19.02.2024
Düzenleme: 20.02.2024 16:46
195
A+
A-


31 Mart 2024 Yerel seçimleri öncesi sahada çalışmalarını hızlandıran partiler düzenledikleri organizeler ile gerek vatandaş gerekse teşkilat buluşmalarını sürdürüyorlar.

Bu kapsamda ilçemiz Gölhisar’da 18 Şubat 2024 Pazar günü Ak Parti teşkilatınca bir aday tanıtım kahvaltı programı tertiplendi. Park Orman Millet Bahçesi Düğün Salonunda yapılan programa geniş bir katılım olurken; Ak Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, Ak Parti Burdur Milletvekilleri, Prof. Dr. Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz da programa katılım sağladılar.

Geniş bir katılımın olduğu kahvaltı programında ilk olarak saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okundu. Ardından ise Ak Parti Gölhisar İlçe Başkanı Mevlüt Erdem bir selamlama konuşması yaptı.

Mevlüt Erdem konuşmasında;

“Belediye başkanımız ile birlikte 2019 yılından çıkmış olduğumuz bu yolda Gölhisar’ımıza birbirinden güzel eserler kazandırdık. Bu dönemde yine belediye başkanımız ile birlikte ilçemizi daha ileri seviyelere taşıyarak daha da güzel hizmetler yapacağız. Gecemizi, gündüzümüze katarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 31 Mart akşamında inşallah belediye başkanımız ile birlikte bir seçim kazanmış olarak sizlerin karşısında olacağız. Hepiniz sağ olun var olun.” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Mevlüt Erdem’in konuşmasının ardından ise Ak Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı da bir konuşma gerçekleştirdi.

Özboyacı konuşmasında; “Bugünkü buluşmamıza hepiniz hoş geldiniz, sefalar geldiniz. Bizim başkanımızı ve çalışmalarımızı anlatmamıza gerek yok. Siz bunları hem görüyor hem yaşıyorsunuz. Bunların hepsi Ak belediyeciliğin farkı. Bölgemizin incisi Park Orman Millet Bahçesi birçok ilde bile yok. Bu bile buna güzel bir örnek. Biz inanıyoruz ki hem Gölhisar’ımızda hem de Yusufça’mızda 31 Mart’da seçimleri kazanarak sizleri bu hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Daha sonra Burdur Ak Parti Milletvekili Mustafa Oğuz söz aldı. Oğuz konuşmasında;

“Yaklaşık 9 ay önce genel seçimlerimizi idrak ettik. Gölhisar’ımız da desteğini göstererek bizleri meclise gönderdi. Bizler de meclisten memleketimize hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizler Gölhisar’ımızı biraz daha ileri seviyelere taşımak için İbrahim Başkanıma bir dönem daha yetki vermenizi istiyorum. Bu salondan da görüyorum ki bundan hiç şüphem yok. Gölhisar Belediyesi bölgemizde yaptığı çalışmalarla örnek bir belediyedir. Bundan sonraki süreçte de el birlik, hep birlikte hizmetkarınız olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Son olarak konuşan Ak Parti Burdur Milletvekili Prof. Dr. Adem Korkmaz ise;

“inşallah bugün Gölhisar’ımıza bir altın beş yıl daha kazandırmak için yola çıkıyoruz. Güçlü bir şekilde 31 Mart akşamında da Gölhisar’daki hikayeyi devam ettireceğiz. Gölhisar’ımızın sulama konusunda, okulları konusunda proje çalışmalarımız devam ediyor. Birçok projemiz yatırım programına alınıyor, alınmaya devam edecek. Yalnız burada size ve bize düşen önemli bir görev var. Bu da Gölhisar’daki bu bayrağı yere indirmemek. Onun için 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde ortaya koyduğumuz iradeyi daha da ileri taşıyarak, heyecanımıza heyecan katarak İbrahim Başkanımızla birlikte mücadelemizi sürdüreceğiz. Salondan da görüldüğü üzere Gölhisar tamam diyor.” Dedi.

Programın son bölümünde ise Gölhisar Belediye Başkanı, Ak Parti Gölhisar Belediye Başkan Adayı İbrahim Sertbaş sahneye davet edildi. Sertbaş konuşmasında özet olarak;

“(…) 2019 yılında göreve geldiğimiz andan itibaren Gönül Belediyeceği ile sizlerin hizmetkarı olduk. Yorulmadan, yılmadan gece-gündüz 5 yıl boyunca sizlerin bir evladı olarak doğup-büyüdüğümüz ilçemize hizmet ettik. Mahalle-mahalle, sokak-sokak, kapı-kapı dolaşarak 5 yıl boyunca sizlerle birlikte Gölhisar’ımızı bulunduğu seviyeye getirdik. Belediyelerde hizmet araçlarla oluyor. Bu kapsamda ilk olarak belediye araç filomuzu güçlendirerek, belediyemize bir kademe birimi kazandırdık. İçinde bulunduğumuz alanımız, hepinizin gururla bir misafirini getirdiği bölgemizde tek Millet Bahçemizi bölgemize kazandırdık. Hizmetine devam ediyor. Diğer taraftan yüzme havuzumuz da hizmete yeni girdi. Cumhuriyet Caddemizin dekorasyon çalışmasını tamamladık. En güzel hizmetlerimizden biri de Halk Ekmek Fabrikamızı kullanıma açtık. (…)” diyerek bazı faaliyetlerinden satır başlarını aktardı.

Sertbaş konuşmasının devamında ise;

“Hizmet ve eser siyasi vizyonuyla önümüzdeki dönem de projelerimize devam edeceğiz. 5 yıllık bu göreve tekrardan talibiz. Buradan aday olmuş tüm belediye başkan adaylarına başarılar diliyorum. Demokratik bir ortamda, Gölhisar’ımıza yakışır bir seçim geçirmeyi temenni ediyorum. Ak Partimiz Yerel Seçimlerde bir marka. Hizmet ve eserin adresi. Şunun altını çizmek isterim ki; Ak Parti demek çalışkanlık demek, Ak Parti demek gayret demek, Ak Parti demek kardeşlik, birlik beraberlik demek, Allah’ın izniyle zaferi müjdeliyorsunuz. 31 Akşamı Ak Partimizin zaferi ile Güzel Gölhisar’ımızı buluşturacağız inşallah” dedi.

Programın son bölümünde ise tüm katılımcılarla hatıra fotoğrafı da çekinildi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.