AK PARTİ’DEN GENİŞ KATILIMLI ARMUTLU TOPLANTISI

AK PARTİ’DEN GENİŞ KATILIMLI ARMUTLU TOPLANTISI
Yayınlama: 18.03.2024
172
A+
A-

31 Mart seçimlerine sayılı günler kala sahada çalışmalarını hızlandıran partiler, bir taraftan ev ve işyeri ziyaretleri yaparlarken diğer taraftan da akşam toplantıları düzenliyorlar. Bu kapsamda Adalet ve Kalkınma Partisi Gölhisar Belediye Başkan Adayı İbrahim Sertbaş geniş katılımlı bir toplantı tertipledi.

Armutlu Mahallesi Öncü Aile Çay Bahçesinde yapılan programa geniş bir katılım olurken, toplantıda geçen 4 yılı değerlendiren Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, gelecek 5 yıl için de vaatlerinden bahsetti.

Başkan Sertbaş konuşmasında özetle “(…) 5 yıldır kişi ve parti gözetmeden, kimseyi ayırt etmeden sizlerin hizmetkarı olarak çalıştık. Birçok proje ve eseri Gölhisar’ımıza sizlerin kullanımına kazandırdık. Hizmet ve eser siyasetinde bir marka olan Ak Parti belediyeciliği ile sizleri buluşturmanın mutluluğunu   ve onurunu hep birlikte yaşadık. Belediye Meclis Üyelerimiz ile de gayet uyumlu çalışmalara imza attık. Kendilerine bu arada bir kez daha buradan teşekkür etmek istiyorum. (…)

Buradan tüm adaylarımıza başarılar dilerken Gölhisar’ımıza yakışan bir seçim dönemi geçirmeyi temenni ediyorum. Bu akşam görüyorum ki kararlılıkla durmak yola devam şuuruyla, Muhteşemsin Gölhisar… Gölhisar 31 Mart Zaferini Müjdeliyor… Şehri Gölhisar Recep Tayyip Erdoğan Diyor … Güzel Gölhisarımız Ak Parti Diyor! (…)” şeklinde ifadelerde bulundu.

Tertiplenen program daha sonra çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.