BAŞKAN SERTBAŞ’TAN GÖLHİSARLI KADINLARA KADINLAR GÜNÜNDE BÜYÜK HEDİYE

BAŞKAN SERTBAŞ’TAN GÖLHİSARLI KADINLARA KADINLAR GÜNÜNDE BÜYÜK HEDİYE
Yayınlama: 12.03.2024
Düzenleme: 12.03.2024 16:46
179
A+
A-

31 Mart Yerel seçim çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren siyasi partiler, bu yıl gösterdikleri büyük imtina ile “08 Mart Kadınlar Günü” kutlamalarına geniş yer ayırdılar. Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş ise açılışını yaptığı “Hanımeli Çarşısı” ile kadınlara büyük bir armağanda bulundu.

İlçemizde gerek evlerinde gerekse Halk Eğitimi Merkezi bünyesindeki kurslarda hazırladıkları bir birinden güzel, el emeği, göz nuru eserleri sergileyecek yer bulamadıklarından mustarip olan kadınlara bu imkan Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş tarafından sağlandı. İlçemiz 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler köprüsünde üzerindeki park alanı içesine yerleştirilen otantik konteynır dükkanlardan oluşan “Hanımeli” çarşısı 08 Mart 2024 Cuma günü açılarak hizmete girdi.

Yapılan açılış hakkında ve Kadınlar Gününe ithafen konuşan Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş; “Sevgileriyle, zarafetleriyle, nezaketleriyle, şefkatleriyle, merhametleriyle gönül dünyamızı kuşatan hanımefendilerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. İyi ki varsınız.

Hanımeli Pazarımız Gölhisar’ımıza hayırlı olsun. Girişimci ve üreten hanım kardeşlerimize destek bizden. El emeği, göz nuru ürünlerini bu pazarımızda satabilecekler kazanç sağlayabilecekler. Hanımeli Pazarımızı Gölhisar’a çok yakıştı. 08 Mart Dünya Kadınlar Günüde hanımefendilere bundan daha güzel bir hediye düşünülemezdi her halde”dedi.

Diğer taraftan günün kalan bölümünde ise Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş ilçe merkezindeki kadınlara karanfil dağıtımında bulunarak, kadınlarla istek ve talepleri hakkında görüştü.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.