BEREKET EMLAK’TAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

BEREKET EMLAK’TAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ
Yayınlama: 22.11.2023
Düzenleme: 22.11.2023 15:47
56
A+
A-

İlçemiz Armutlu Mahallesinde gerçekleştirdiği görkemli açılışla Bereket Emlak işletmesi hizmete girdi. 20 Kasım 2023 Pazartesi günü Armutlu Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde açılış programı yapılan Bereket Emlak işletmesi alanında Gölhisar ve çevresine hizmet verecek.

Lokma ikramının da yapıldığı Mehmet Çiftçi’ye ait işyerinin açılışına ise; Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Ak Parti ve MHP İlçe Başkanları ile üyeleri, Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Şenyurt, Esnaf Kefalet Odası Başkanı Mustafa Oğuz, mahalle muhtarları ve davetliler katıldılar.

Emekli İmam Hatip Hasan Hüseyin Erbil’in yaptırdığı duanın ardından hizmete giren Bereket Emlak ve Gayrimenkul danışmalığı ofisinin açılışı kurdelesini iş yeri sahibi Mehmet Çiftçi, davetliler ile birlikte yaptı. Ardından gezilen ofiste emlak sektörü hakkında kısa bir hasbihalin yapıldığı açılış programı çekinilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. Yeni işletmeci Mehmet Çiftçi’ye bizde Gündem Gazetesi olarak hayırlı işler, bol bereketli kazançlar diliyoruz.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.