BÖLGEMİZDEN BİR YAZAR VE ŞAİR DOĞUYOR

BÖLGEMİZDEN BİR YAZAR VE ŞAİR DOĞUYOR
Yayınlama: 12.02.2024
49
A+
A-

Eğitimci – yazar – şair Nuh Yöney, gazetemiz Gölhisar Gündem’e bir ziyaret yaparak çalışmaları ve eserleri hakkında gazetemiz sahibi ve yazarı Bülent Okunakol ile bir hasbihal gerçekleştirdi. Nuh Yöney, geçtiğimiz günlerde yayınlanarak okuyucuların beğenisine sunulan iki eserini imzalayarak Bülent Okunakol’a takdim etti.
Bölgemizde uzun süre öğretmenlik yapan eğitimci – yazar – şair Nuh Yöney, şiir, hikaye ve roman alanında eserlere imza atıyor. Yayınlanan 2 esere sahip Yöney’in şu an basım aşamasında da 3 eseri daha mevcut olup önümüzdeki birkaç günde okuyucularıyla buluşacak.
Eserlerinde ilham kaynağı olarak yaşanmış gerçek hadiseleri ve bu olayların gerçek kahramanlarını baz aldığını söyleyen Yöney, birikimlerini yazmaya devam edeceğini, öğretmenlik mesleğinin verdiği bir avantaj olan; bir çok çoğrafyada vazife yapmanın ve toplumun değişik kesiminden kişilerle muhatap olmanın eserlerini yazmada etkin bir rol oluşturduğunu ifade etti.
Güçlü bir kaleme ve akıcı bir üsluba sahip yazar – şairimiz Nuh Yöney hocamızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarı dileklerimizle nice güzel eserler temennisinde bulunuyoruz.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.