ÇAVDIR BELEDİYE BAŞKANI SÜLEYMAN KAYACAN ADAYLIK AÇIKLAMASI YAPTI

ÇAVDIR BELEDİYE BAŞKANI SÜLEYMAN KAYACAN ADAYLIK AÇIKLAMASI YAPTI
Yayınlama: 05.12.2023
32
A+
A-

Çavdır Belediye Başkanı Süleyman Kayacan, ikinci dönem adaylığını açıkladı. Kayacan, ilk döneminde verdiği sözleri yerine getirdiğini ve ikinci dönemde daha büyük projeler ve hizmetler için çalışacağını belirtti.

Çavdır ilçesinde mevcut belediye başkanı Süleyman Kayacan, ikinci dönem adaylığını açıkladı. Kayacan, yaptığı açıklamada, “Değerli Çavdırlı hemşerilerim, bugün sizlerden aldığım güç ve cesaretle bir kez daha her şeyin en güzelini hak eden sizlere hizmet için, Çavdır’ımızda hayal ettiklerimizi tamamlamak, yörükler diyarı ilçemizi Teke Yöresinin başkenti yapmak için adaylık başvurusunu yapmış bulunmaktayım” dedi.

Kayacan, ilk döneminde verdiği sözleri yerine getirmenin gururunu yaşadığını belirterek, “2019 yılında sizlerin teveccühü ile seçilmiş olduğum Çavdır Belediye Başkanlığımın ilk gününden bu güne kadar sizlerin hayır duasından aldığım güç ile sadece sizler için çalıştık. Belediye meclis üyelerimiz ve belediye personelimiz ekip arkadaşlarımın büyük gayretleri ile bu beş yılda verdiğimiz sözlerden fazlasını gerçekleştirdik” diye konuştu.

Kayacan, ikinci dönemde daha büyük projeler ve hizmetler için çalışacağını belirterek, “Daha büyük projeler ve hizmetler için bugün ilk adımını attığım ikinci dönemde, ilçemizi daha güzel, daha üretken, daha yaşanabilir, daha zengin örnek bir ilçe haline getireceğimizin sözünü buradan veriyor ve yaptıklarımızı yapacaklarımızın teminatı olarak sizlerin vicdanına bırakıyorum” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.