ÇAVDIR DEĞİŞİM DEDİ: KAZANAN ECZACI ALİ OKAN YÜCEL

ÇAVDIR DEĞİŞİM DEDİ: KAZANAN ECZACI ALİ OKAN YÜCEL
Yayınlama: 05.04.2024
55
A+
A-

Çavdır ilçesinde gerçekleşen belediye başkanlığı seçimleri sonuçlandı ve %53,79 oy oranıyla 1.440 oy alarak Eczacı Ali Okan Yücel, Çavdır Belediye Başkanı olarak seçildi.

Çavdır ilçesinde gerçekleşen belediye başkanlığı seçimleri sonuçlandı ve %53,79 oy oranıyla 1.440 oy alarak Eczacı Ali Okan Yücel, Çavdır Belediye Başkanı olarak seçildi. MHP’den belediyeyi devir alacak olan, Çavdır’da tanınan ve sevilen bir isim olan Yücel, yeni dönemde belediye başkanı olarak görev yapacak.

Ali Okan Yücel’in seçim zaferi, Çavdır halkı arasında büyük sevinç ve memnuniyetle karşılandı. Yücel’in bölgede tanınmış olması ve yerel halkın desteğini kazanması, seçim sürecindeki etkili çalışmalarının bir yansıması olarak değerlendirilmişti.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Çavdır’da coşkuyla karşılanan Ali Okan Yücel, destekçileriyle bir araya gelerek seçim zaferini kutladı. Yapılan kutlamalarda Yücel, halka teşekkür ederken, ilçenin daha da gelişmesi ve kalkınması için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Ali Okan Yücel’in belediye başkanı seçilmesiyle birlikte, Çavdır’ın geleceğiyle ilgili umutlar artarken, Yücel’in yeni dönemde şehre yapacağı katkılar da merakla bekleniyor.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.