ÇAVDIRLI HANIMLARIN ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİNE BÜYÜK İLGİ VAR

ÇAVDIRLI HANIMLARIN ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİNE BÜYÜK İLGİ VAR
Yayınlama: 04.05.2024
Düzenleme: 04.05.2024 14:13
86
A+
A-

Komşu ilçemiz Çavdır’da bir gurup Çavdırlı Hanım bir araya gelerek önemli günlerde değişik etkinlikler düzenliyorlar. Düzenlenen bu proğramlarda bir arada gelerek sosyal kaynaşma dostluk ve kardeşliği pekiştirmek adına güzel bir örnek sergiliyorlar.
Geçen ” Dünya Kadınlar Gününde” ilk kez birlikte etkinlik düzenleyen hanımlar, günün anlam ve önemine dair değişik kültürel bir proğram icra ettiler. Proğramda şarkılar, türküler, ve şiirler okunurken; değişik eğlencelerle hoş vakitler geçirilirken sanatçılar eşliğinde doyasıya eğlendiler.
Düzenlenen bu organize sonrası memnuniyetini dile getiren hanımlar benzeri faaliyetlerin devamını istemişlerdi.
Çavdırlı Hanımlar, bu defada önümüzdeki Anneler günü münasebetiyle tekrar bir organizasyon tertip ediyorlar.
10 Mayıs Cuma günü Çavdır Belediyesi Düğün salonunda tertip edilen Anneler Günü proğramı daha kapsamlı, süpriz etkinliklere sahne olacak. Proğram, ilimizin yetiştirdiği, ulusal sanatçımız,Türk Halk müziğinin sevilen, güçlü sesi Arzu Gök’ün yanı sıra yöre sanatçıların da katılımıyla icra edilecek.
Organize de ikramlar, sürpriz etkinliklerle birlikte hediye çekilişi olacağı da kaydedildi.
Edindiğimiz bilgiler,
Proğramın çok büyük bir ilgiyle karşılandığı, heyecan uyandırdığı, Çavdırlı Hanımlar yanında Gölhisar ilçesi hanımlarının da bu organizeye katılmak için başvuruda bulundukları yönünde…

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.