FUTBOLDA SİYONİST LOBİ İŞ BAŞINDA MI?

Yayınlama: 02.12.2023
Düzenleme: 02.12.2023 01:02
136
A+
A-

Saygıdeğer okuyucularım,

Siyonist, faşist İsrail’in Gazze’de uygulamakta olduğu insanlık dışı katliamlar ve soykırım, dünyanın değişik yerlerinde ve çeşitli platformlarda da protestolar ile kınanıyor, mazlum Filistin Halkına destekler çığ gibi artarak sürüyor.

Spor camiasında da benzeri destek ve protestolara rastlıyoruz.

UEFA’nın Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Galatasaray taraftarı ve bazı futbolcuları saldırıların başladığı ilk günden bu tarafa maçlarda ve değişik şekillerde  Filistin halkının yanında olduklarını söylemleri ve açtıkları Türkçe ve İngilizce pankartlarla tüm dünyaya göstermişlerdir.

Bizlerin gurur duyduğu bu tür eylemler elbette birilerini rahatsız etmiş olmalı ki;

Galatasarayımızın Deplasmanda Alman ekibi Bayern Münih ile  Manchester United ile İstanbul’da yaptığı karşılaşmalar yanında; gene Bayern Münih’in Kopenhag ile oynadığı ve Galatasaray ‘ın aleyhine tecelli eden skandal hakem oyunları sergilenmiş takımımızın hakları tüm dünyanın gözü önünde göz göre göre resmen gasp edilmiştir.

Skandal kararlara imza atan, Galatasaray Manchester United maçında orta hakemin İspanyol ve Bayern Münih Kopenhag maçında da son dakikada skandal bir kararla yüzde yüzlük penaltıyı iptal eden hakemin İspanyol olması ne kadar tesadüf olabilir sorusunu akıllara getirdi.

Evet ,  mazlum Filistin Halkının yanında olduğumuzu her halükarda gösteren Galatasaray kanaatımca; gizli ve kirli eller tarafından doğranıyor. Siyonist çeteler futbola da müdahale ederek

Galatasarayımızdan   intikam almak peşinde.

Galatasaray yönetimi haklarını aramak için UEFA nezdinde derhal girişimlerde bulunmak zorundadır.

Teşekkürler Şanlı Galatasaray’ın vefakâr, duyarlı taraftarı…

Varolun Galatasaraylı aslanlar !…

Ayağınıza taş değmesin.

Bileğinize kuvvet !…

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.