GÖLHİSAR 112 ACİL SAĞLIK İSTASYONUNUN TEMELİ ATILDI

GÖLHİSAR 112 ACİL SAĞLIK İSTASYONUNUN TEMELİ ATILDI
Yayınlama: 28.11.2023
Düzenleme: 29.11.2023 22:15
86
A+
A-

İlçemiz Gölhisar’da Konak Mahallesinde yapılacak olan Doktorlu 112 Acil Sağlık İstasyonun temel atma töreni geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

24 Kasım 2023 Cuma günü Konak Mahallesi SGK Binası arkasındaki inşaat alanında gerçekleşen temel atma törenine, Gölhisar Kaymakamı Kadir Ulusoy başta olmak üzere, Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Burdur İl Sağlık Müdürü Dr. Musa Murat ERK, Gölhisar Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Vehbi Kanyıldız, Gölhisar Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Saadettin Çağrı Eryurt, mahalle muhtarları, siyasi parti temsilcileri mahalle sakinleri ve davetliler katıldı.

Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla birlikte başladı. Ardından kısa bir konuşma yapan Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş;

“Bugün burada ilçemizdeki 3. Acil sağlık istasyonumuzun temel atma töreni için bir aradayız. Buradaki istasyonumuz diğerlerine göre doktorlu olması bakımdan farklı. İlçemizdeki sağlık yatırımlarımızın durumları aşikâr. Buradaki istasyonumuzu hayırseverlerimizin yardımlarıyla inşaa edeceğiz. Hem ilçemiz Gölhisar’a hem de çevresine hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Ardından konuşan Burdur İl Sağlık Müdürü Dr. Musa Murat ERK ise;

“Hepiniz istasyonumuzun temel atma törenine hoş geldiniz. Ben dün itibariyle İl Sağlık Müdürü olarak göreve yeni başladım. Burası benim geldiğim ilk resmi program. Ben İl Sağlık Müdürü olarak elimden gelen desteği sağlayacağımı belirtmek istiyorum. İstasyonumuzun yapımında katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa sürede açılış törenini de yaparız.” Dedi.

Son olarak konuşan Gölhisar Kaymakamı Kadir Ulusoy;

“ 3. Nolu Acil Sağlık İstasyonumuzun temel atma törenine hepiniz hoş geldiniz. Gerek bizlerin desteği gerek hayırseverlerimizin katkılarıyla bu hizmetimizi en kısa sürede vatandaşlarımızın kullanımına kazandıracağız. Bu hizmet ilçemize ve mahallemize hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Yapılan konuşmaların ardından bir koçun kurban edildiği temel atma töreni dualarla, ilk betonun dökülmesiyle birlikte tamamlandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.