GÖLHİSAR AVCILAR DERNEĞİ BAŞKANI ÖMER ACAR’DAN BASIN AÇIKLAMASI

GÖLHİSAR AVCILAR DERNEĞİ BAŞKANI ÖMER ACAR’DAN BASIN AÇIKLAMASI
Yayınlama: 12.01.2024
Düzenleme: 12.01.2024 16:02
273
A+
A-

Gölhisar ve çevresine hizmet veren Gölhisar Avcılar Derneği Başkanı Ömer Acar, bir basın açıklaması yayınlayarak dernek üyelerinin yükümlülüklerini yerine getirmesini istedi.

Acar, basın bildirisinde; “ilçemiz ve çevresinde kara avcılığı yapan avcıların derneğimizle olan ilişkilerinde hukuki yükümlülükleri yerine getirme zorunlulukları vardır. Derneğimiz hiçbir maddi kazanç gözetmeksizin büyük bir fedakarlıkla faaliyetlerini sürdürmeye çalışmaktadır. Bizler fahri olarak bu vazifeyi ifa etmeye gayret ediyoruz. Faaliyetlerimizi sürdürebilmemiz için başta dernek binamız olmak üzere birtakım giderlerimiz de olmaktadır.

Avcılarımızın dikkatini bir hususa tekrardan çekmek isterim. Derneğimiz avcılarımızın av yapabilmesi için gerekli prosedürleri yerine getirebilmesi için derneğimizden olur alması gerekiyor. Bu olur da makbuz karşılığı ödemiş oldukları aidatlardır. Aidatlar derneğimizin yegane gelir kaynağıdır.

Faaliyetlerimizi sürdürebilmemiz için üyelerimizin aidatlarını düzenli bir şekilde ödemeleri gerekmektedir. Ayrıca 3 yıl aidat borcunu ödememiş avcılarımızın avlanma müsaadeleri iptal edilecek olup yeniden avcılık ruhsatı alması mümkün olmayacaktır. Kaçak avcı pozisyonuna düşeceklerdir. Dolayısıyla bu konuda sayın üyelerimizin duyarlı olmalarını belirtir, kendilerine kazasız-belasız av sezonu dileriz.” ifadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.