GÖLHİSAR İYİ PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI NİZAMETTİN CAN OLDU

GÖLHİSAR İYİ PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI NİZAMETTİN CAN OLDU
Yayınlama: 13.02.2024
132
A+
A-

31 Mart yerel seçimlerine dolu dizgin yaklaştığımız bu günlerde seçime katılacak siyasi partilerde hummalı bir şekilde çalışmalara hız verildi.

İlçemiz Gölhisar İyi Parti’de mevcut ilçe başkanı, Mali Müşavir Nizamettin Can, görevinden istifa ederek belediye başkan adaylığını resmen duyurdu. CAN, sosyal medya hesabından yayınladığı bildiri sonrası sıcağı sıcağına Gazetemiz Gündem’e de şu açıklamalarda bulundu.

“Değerli Gölhisarlı hemşehrilerim, önümüzdeki yerel seçim sürecinde davamızı ve partimizi en iyi şekilde temsil etmek, en seçkin ve liyakatlı kadrolarla seçimi kazanabilme adına var gücümüzle gayret edeceğiz. Beni belediye başkanlığı adaylığı görevine layık gören başta Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere, partimizin genel merkez idarecilerine, il başkanlığımıza ve fedakâr dava arkadaşlarım ilçe yönetimime şükranlarımı arz ediyorum.” Dedi.

 

İyi Parti Gölhisar Belediye Başkan Adayı Nizamettin CAN açıklamalarını şöyle sürdürdü;

“Hak ettiği yerel hizmetlere kavuşmayan ve hak ettiğini alamayan, iki kutuplu hale getirilen siyasette kırk katır mı kırk satır mı diye adeta mengeneye sıkıştırılan, birilerini seçmeye mecbur etmeye çalışılan benim güzel Gölhisar’ımın güzel insanları!

İki kutuptan birini seçmeye mecbur değilsiniz. Yeni ve başka alternatiflerinizde olduğunu biliniz. 3. Bir yol ve sorunlara çözüm odaklı, merkezinde insan ve ona hizmet ile İYİ BELEDİYECİLİK anlayışı olan İYİ PARTİ den Gölhisar Belediye Başkan adayıyım. Genç ve dinamik kadromuz ile Gölhisar’ın çehresini değiştirmeye, makus talihini yenmeye talibiz. Destek sizden, takdir Allah’tan. İYİ BELEDİYE, İYİ ADAY”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.