GÖLHİSAR İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINDAN GENİŞ KATILIMLI İSTİŞARE TOPLANTISI

GÖLHİSAR İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINDAN GENİŞ KATILIMLI İSTİŞARE TOPLANTISI
Yayınlama: 27.01.2024
Düzenleme: 27.01.2024 19:46
221
A+
A-

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi çalışmalarını hızlandıran siyasi partiler, saha çalışmalarını sürdürürken diğer taraftan istişare toplantılarını da gerçekleştiriyorlar.

İlçemizde geçen yerel seçimde bir hayli etkili olup seçimi zorlayan partilerden olan İyi Parti’de bu dönem için de benzeri bir faaliyet olabilmesi için gerek parti, gerekse halk nezdinde çalışmaların sürdürüldüğü gene güçlü bir aday ve kadro ile seçime girilmesi yönünde temayül çalışmalarının devam ettiği kaydedildi.

Gölhisar İyi Parti’nin 26 Ocak 2024 Cuma günü, Ardıç Kafe’de geniş katılımlı bir istişari toplantısı düzenlediği, bu toplantıda seçim çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunulduğu öğrenildi.
Parti yönetim kurulu üyeleri 31 Mart Yerel Seçimleri hakkında düşüncelerini dile getirerek izlenilmesi gereken politikalar yönünde yapılması gereken çalışmalar hakkında fikirlerini ifade ettiler.
Edindiğimiz bilgiler; önümüzdeki günlerde Gölhisar İyi Parti Teşkilatında bir yol haritası belirlenerek seçimlerde gene aktif bir şekilde yer alınması seçim çalışmalarının bir an önce başlatılması, güçlü bir aday ve ekiple seçimlerde yer alınması kararının alınacağı yönünde.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.