GÖLHİSAR KAYMAKAMI KADİR ULUSOY PANCAR KANTARINDA ÜRETİCİLERİ DİNLEDİ

GÖLHİSAR KAYMAKAMI KADİR ULUSOY PANCAR KANTARINDA ÜRETİCİLERİ DİNLEDİ
Yayınlama: 20.11.2023
Düzenleme: 20.11.2023 15:55
33
A+
A-

Gölhisar Kaymakamlığının katkılarıyla, pancar sezonundaki üreticileri bilgilendirme ve reflektör dağıtımı programı kapsamında Gölhisar Pancar Kantarında üreticilerle bir araya gelen Gölhisar Kaymakamı Kadir Ulusoy üreticilerle hasbihalde bulundu.

Alandaki eğitimlerin ardından reflektör dağıtımıyla son bulan programdan sonra bazı üreticilerin taleplerini dinleyen Kaymakam Kadir Ulusoy, pancar toplama alanındaki kantar girişinin eksik beton alanlarının revizyonu üzerine üreticilerden gelen talebe kayıtsız kalmayarak konuya anında müdahale etti.

Üreticilerin kantar girişi ve çıkışı alanındaki beton kısımlarda olan eksikliğin giderilmesi taleplerini anında çözüme kavuşturan Kaymakam Ulusoy, pancar alımının sona erdiği saatlerde ilgili alana beton dökülmesi için talimatlarını verdi.

Diğer taraftan pancar alım saatinin 15.00’te sona ermesinden şikayetçi olan üreticilerin de şikayetlerini dikkate alan Kaymakam Ulusoy, kantardaki yetkililerle görüşerek sürenin uzatılması için yapılabilecek çalışmaları ele aldı. Üreticiler tarafından büyük takdirle karşılanan bu durum pancar üreticilerinin yüzlerinden okunuyordu. Üreticilerden bazıları; “kış ayı etkisini göstermeye başladı. Pancar alım saati 15.00 ile sınırlı olduğu için birçok üretici pancar teslimatında zor zamanlar yaşayacak. Bunun ise bir nebze olsun önüne geçme adına ve üreticilerimizin kantara daha fazla ürün getirmesi noktasında bu alım süresinin biraz daha uzatılması yerinde olacaktır. Biz üreticiler olarak böyle düşünürken bugünkü etkinlik vesilesi ile konuyu Gölhisar Kaymakamımız Kadir Ulusoy’a da iletme şansımız oldu. O da sağ olsun bu talebimizle yakından ilgilendi. İnşallah bizler adına olumlu sonuçlanır. Kaymakamımız Kadir Ulusoy’a da ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederiz.” Dediler.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.