GÖLHİSAR MAKÜ’DEN TÜBİTAK BİLİMSEL ETKİNLİĞİ

GÖLHİSAR MAKÜ’DEN TÜBİTAK BİLİMSEL ETKİNLİĞİ
Yayınlama: 09.12.2023
28
A+
A-

TÜBİTAK 2237-A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği Programı tarafından desteklenen ve Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tarafından yürütülen “Arazi Çeşitliliğinin Entropi Temelli Algoritmalar ile Hesaplanması ve Haritalanması” isimli bilimsel etkinlik 25 Kasım – 01 Aralık 2023 tarihleri arasında Manavgat/Antalya’da gerçekleştirildi.

Etkinlik Yürütücüsü Gölhisar Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özdemir ŞENTÜRK; eğitim boyunca ülkemizin değişik üniversitelerinden ve araştırma kurumlarından etkinliğe katılan 15 katılımcıya bilimsel katkı sağlayacak uygulamalı eğitim verildiğini ifade etti. “Arazi Çeşitliliğinin Entropi Temelli Algoritmalar ile Hesaplanması ve Haritalanması” başlıklı etkinliğin içeriği hakkında bilgiler veren Doç. Dr. Özdemir ŞENTÜRK; kantitatifekoloji ekibi olarak uzun yıllardır farklı üniversitelerimizden değerli akademisyenlerin katkısı ile çok sayıda bilimsel etkinliği başarı ile tamamladıklarını belirterek, etkinliklerimize destekleri için Üniversitemiz Rektörlüğü başta olmak üzere, TÜBİTAK’a, katkı sağlayan tüm akademisyen ve katılımcılara teşekkür etti.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi ve Akdeniz Üniversitesinden değerli akademisyenlerin yer aldığı eğitim, etkinliğe katılan katılımcılara katılım belgelerinin takdim edilmesiyle sonra sona erdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.