GÖLHİSAR MESLEK YÜKSEKOKULUNDA “SAHNE SENİN” KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ

GÖLHİSAR MESLEK YÜKSEKOKULUNDA “SAHNE SENİN” KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ
Yayınlama: 13.11.2023
61
A+
A-

Gölhisar Meslek Yüksekokulu 2023-2024 Kalite Buluşmaları kapsamında organize ettiğimiz “Sahne Senin” adlı seminer düzenlendi.

Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Murat ERTİLAV açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Ertilav konuşmasında;

“2023-2024 Kalite Buluşmaları kapsamında gerçekleştirilen “Sahne Senin” adlı seminer ile öğrencilerimizin sosyal hayatında ve iş hayatında iletişim sahnesinde ön sıralarda yer almasını diliyoruz. Bu etkinlikte, yoğun programına rağmen bizleri kırmayan Şehzan Seçen Hanıma ve kendisine zeybek ile eşlik eden Ali Çakır’a çok teşekkür ediyoruz” dedi

Sunucu okul temsilcisi Beyza Demirbilek Şehzan Seçen’in özgeçmişini okudu.

1973 yılında Aydın’da doğan Seçen, mühendislik ve tiyatro eğitiminin yanı sıra Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yüksek lisansını tamamladı. Özel sektörde 9 yıl satış ve pazarlama organizasyonlarında üst düzey yöneticilik ve kurum içi eğitmenlik yaptı.  2010 yılında ise 99 Eğitim & Danışmanlık şirketini kurarak kurumların ve kişilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanan liderlik, iletişim ve strateji oluşturma teknikleri konularında kurumsal firma profesyonellerine, üst düzey yöneticilere ve spor insanlarına danışmanlık, eğitim ve mentorluk hizmetleri verdi.

Şimdi ise İnsitü Yeşil Teknolojiler Şirketinin CEO su olarak iş hayatına devam etmekte olan SEÇEN, BALKAN TÜRKSİAD Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, BALKAN TÜRK AKADEMİ Kurucu Başkanı, evli ve 2 çocuk annesidir.

SAHNE SENİN isimli seminerinin başlangıcında Şehzan Seçen ve Ali ÇAKIR’ın Zeybek gösterisi ile seminer başladı.

Şehzan Seçen seminerde şu konulara değindi. 1. Fark yaratanlar neyi farklı yapıyorlar? 2. Mutluluğu aramak mı mutlu olmak mı? 3. Yetenek siz misiniz? 4. Lidere neden ihtiyaç duyarız? 5. Seni sen yapan değerler. 6. İletişim nedir ve neden önemlidir? 7. Asrın hastalığı yalnızlık. 8. Başarmak ne demek? Potansiyelini biliyor musun? 9. Değişimin telaffuzu kolay ama uygulaması zordur, zorlukları nasıl aşarız? 10. Gelecek sizinle çok güzel gelecek.

Seminer bitiminde Ali Çakır Yörük Ali oyununu sergiledi. Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Murat Ertilav tarafından Şehzan Seçen ve Ali Çakır’a Plaket ve Teşekkür Belgesi takdim edildi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.