GÖLHİSAR MHP’DEN GAZETEMİZE 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA ZİYARETİ

GÖLHİSAR MHP’DEN GAZETEMİZE 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA ZİYARETİ
Yayınlama: 10.01.2024
Düzenleme: 10.01.2024 16:37
101
A+
A-

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle Gölhisar MHP heyeti gazetemiz Gündem’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirerek günümüzü tebrik etti.

Gölhisar MHP İlçe Başkanı Ali İhsan Vural, Belediye Başkan Aday Adayı, (eski belediye başkanı) Dr. Ramazan Canural, İl Genel Meclisi Aday Adayları Abdullah Aksoy ve Ahmet Çelik, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle gazetemiz Gölhisar Gündem’e bir kutlama ziyareti gerçekleştirdi.

Gerçekleşen ziyarette; gazeteciliğin özellikle yerel medyanın toplumsal önemi üzerinde durularak bu sektörün gerekliliği değişik örneklerle vurgulandı. İlçe Başkanı Ali İhsan Vural ve Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Ramazan Canural;

“Yerel medyanın karşılaştığı sorunların farkındayız. Gazetecilik mesleğinin ne denli kutsal ve meşakkatli bir uğraşı olduğunu biliyoruz. Çünkü gazetecilikte fedakarlığın sınırı yok. Zaman ve mekân mefhumu yok. 24 saat görevdesiniz. Dolayısıyla bu sektörde çalışan tüm gazetecilerimize başarılar diliyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü tebrik ediyoruz.” Şeklinde ifadelerde bulundular.

Gerçekleşen ziyaretten dolayı Gazetemiz Sahibi ve Yazarı Bülent Okunakol ise;

“Böylesi önemli bir günümüzde bizleri hatırlayıp, bir nezaket ziyareti gerçekleştiren sizlere şahsım ve tüm çalışanlarımız adına teşekkür ediyoruz. Yaklaşan yerel seçimlerde de her birinize ayrı ayrı başarılar temenni ediyoruz.” Diyerek memnuniyeti dile getirdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.