GÖLHİSAR MHP’YE BİR AK PARTİLİ ADAY DAHA

GÖLHİSAR MHP’YE BİR AK PARTİLİ ADAY DAHA
Yayınlama: 18.12.2023
Düzenleme: 18.12.2023 13:49
300
A+
A-

Siyaset kazanının altının ateşlendiği bu günlerde gerek il geneli gerekse ilçemiz ve komşu ilçelerde 2024 Yerel Seçimleri için siyaset kazanı kaynamaya başladı. Siyasi partilere bir bir müracaatlarını gerçekleştiren aday adayları atmosferi ısıtırken, adaylık açıklamaları da peş peşe geliyor.

Bu kapsamda ilçemiz Gölhisar MHP’de tıpkı belediye başkanı aday adayı önceki dönem Ak Partiden Belediye Başkanı olan Dr. Ramazan Canural gibi yine bir Ak Partili isim, Canural döneminin Ak Partili İlçe Başkanı olan Abdullah Aksoy, MHP’den İl Genel Meclisi Adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Gölhisar siyasetinin tanınan isimlerinden Ak Parti eski ilçe başkanlarından Abdullah Aksoy, MHP’den il genel meclisi aday adaylığını şu sözlerle açıkladı.

Aksoy “hizmet aşkı ile Gölhisar’ımıza ve köylerimize şu ana kadar edindiğimiz siyasi tecrübemiz ile en güzel hizmetleri sunmak adına bu kutlu yola çıktık. Birlik ve beraberliğimizin pekiştiği hizmet aşkı ile Gölhisar’ımıza ve köylerimize şu ana kadar edindiğimiz siyasi tecrübemizle en güzel hizmetleri sunmak adına çıktığımız bu kutlu yolda, bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımızla birlikte, Gölhisar Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi aday adaylığı müracaatımızı yaptık hayırlara vesile olsun inşallah..” dedi.

Başvurusunu yeni göreve getirilen MHP Gölhisar İlçe Başkanı Ali İhsan Vural’a yapan Aksoy ve beraberindekiler program sonunda bir de hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Siyasi havanın ısınmaya başladığı bu haftalarda ise bir diğer merak konusu olan adayların ne zaman netlik kazanarak açıklanacağı olacak gibi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.