GÖLHİSAR’DA DURMAK YOK YOLA DEVAM! ZAFER; İBRAHİM SERTBAŞ’IN

GÖLHİSAR’DA DURMAK YOK YOLA DEVAM! ZAFER; İBRAHİM SERTBAŞ’IN
Yayınlama: 01.04.2024
Düzenleme: 01.04.2024 18:23
88
A+
A-

31 Mart Yerel Seçimlerinde ilçemiz Gölhisar’da kesin olmayan sonuçlara göre seçimi kazanan taraf Ak Parti Adayı Mevcut Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş oldu.

Saat: 17.00 itibariyle açılan sandıklardan ilk sonuçların gelmesiyle birlikte heyecanın başladığı seçim yarışında Gölhisar tarihinde nadir görülen bir seçim oldu. Son ana kadar baş başa giden sayımların sonunda ise kesin olmayan sonuçlara göre; Ak Parti Adayı İbrahim Sertbaş 4287 oy alarak seçimi kazandı.

Seçimin ardından Ak Parti İlçe Teşkilatı önünde toplanan partililer tezahüratlar ile zaferlerini kutladılar. Ardından ise yapılan konvoy ile ilçe turu atan Ak Parti teşkilatı Başkan İbrahim Sertbaş’ın zaferine eşlik ettiler. Ak Parti İlçe teşkilatı önündeki programda ilk olarak Gölhisar Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı İzzet Sancar konuştu. Sancar konuşmasında; “tüm Gölhisarlılara oy veren vermeyen herkese teşekkür ederim. Diğer taraftan seçimin her anında sahada aktif rol alan gençlerimize de ayrıca teşekkür ederim sağ olun, var olun.” Dedi.

Ardından konuşan Ak Parti İl Genel Meclisi Üyesi Sultan Karagöz kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Karagöz konuşmasında; “siz seçmenlerimizin desteği ile seçilmiş olmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi; “Kadınlar bizim için sadece seçimlerde hatırlanacak kimseler değildirler. Her zaman her alanda yanımızda olan, aydınlık yarınlara ulaşmada öncü güçlerdir. Cumhurbaşkanımızın yolunda durmadan yürümeye devam edeceğiz. Bu yolda emek veren tüm gönüllülerimize teşekkür ediyorum. Bu başarı sizin sayenizdedir.” Dedi.

Daha sonra konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Mevlüt Erdem ise; “Gölhisar bize bugün de gösterdi ki hizmet erlerinin görevde kalmasını istiyoruz. Bizde bu teveccühe layık olmak için elimizden geldiğince gayret edeceğiz. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Son olarak konuşan Ak Parti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş; “Canımdan kıymetli Gölhisarlı hemşerilerimiz, seçimimiz şehr-i Gölhisar’ımıza hayırlı olsun. Hayra niyetlendik, hayırla yola çıktık. Şükürler olsun ki Rabbimiz zaferi bizlere nasip eyledi. Çıkmış olduğumuz bu yolda bize gösterdiğiniz güvenle tekrar bize görev verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Her vesile ile gönül bağımızı güçlendirdik. Gölhisar 5 yıl önceki Gölhisar’dan çok daha iyi bir seviyeye geldi. Bu sizlerin sayesinde oldu.

Siz değerli hemşerilerimize tekrardan şükranlarımı ve minnetlerimi sunuyorum. Allah’ın izniyle 5 yıl daha sürecek olan ikinci dönemimizde sizlerin desteği ile güzel işler başaracağız. 31 Mart başarısı ile sorumluluklarımızın 1 kat daha arttığını çok iyi biliyoruz. Gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Hedeflerimizi sizlerle birlikte başaracağız. Bu seçimde kazanan Gölhisar olmuştur. Sağ olun var olun kalın sağlıcakla dedi.

Ardından yapılan çeşitli etkinliklerle kutlamalar devam etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.