Hakkımızda

Gölhisar Gündem Gazetesi olarak 05 Şubat 2006’da başladığımız yayın hayatımıza aralıksız bir şekilde ilkeli bir çizgide sürdürmeye devam ediyoruz. Gerek ilçemiz gerekse de ilimiz ve ülkemizdeki önemli gelişmeleri, müjdeleri, meseleleri, yer gelir hüzünleri yeri gelir sevinçleri okurlarımız ve takipçilerimiz ile paylaşma gayreti içerisindeyiz.

Gündem Matbaa – Gazete

Sektörde oluşan büyük bir açığı kapattığımız Matbaacılık alanında da yaklaşık 12 yıldır Gölhisar Merkez başta olmak üzere; Altınyayla (Dirmil), Tefenni, Çavdır, Söğüt ve Çameli bölgelerinde ağırlıklı olarak hizmet vermekteyiz.

Gündem Matbaa ve Gazete Basım Tesislerimizde müşterilerimize profesyonel çözümler üretirken, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda matbu evrak ve kurumsal kimlik çalışmaları, reklam çözümleri ve promosyon ürünlerinde hizmet vermekteyiz.

Hali hazırda Pazar Mahallesi Hal Caddesi No: 1/D (Kibyra AVM) Gölhisar/Burdur adresindeki ofisimizde dijital çıktı hizmetleri, kaşe ürünleri yanı sıra promosyon ürünlerini müşterilerimize sağlamaktayız.

Konak Mahallesi Demokrasi Caddesi (Çınar Petrol Arkası) Gölhisar/Burdur adresindeki kapalı 220 metrekarelik matbaamızda ise matbu evrak basımı, düğün, nişan ve sünnet davetiyeleri basımı, dergi, katalog, el ilanı, insert, broşür ürünleri, kartvizit, etiket ürünleri, takvim basımları, imsakiye ürünleri gibi alanlarda baskı çözümleri üretmekteyiz.

Parayı amaç değil araç edinen bir misyon ile sektördeki yolculuğumuzu sürdürmekteyiz.