İHALE TAMAMLANDI! BAŞKAN SERTTAŞ DUYURDU!

İHALE TAMAMLANDI! BAŞKAN SERTTAŞ DUYURDU!
Yayınlama: 18.12.2023
95
A+
A-

Altınyayla Belediye Başkanı Ahmet Serttaş, hükümet konağı ve ilçe emniyet müdürlüğü binaları için ihalelerin tamamlandığını duyurdu.

Altınyayla Belediye Başkanı Ahmet Serttaş, Hükümet Konağı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının yapım işi ihalesinin tamamlandığını duyurarak, en kısa sürede yer teslimi ve inşaat çalışmalarına başlanacağını belirtti. Başkan Serttaş, projenin ihale sürecinde emeği geçen isimlere teşekkürlerini iletti.

Altınyayla ilçesine kazandırılacak olan Hükümet Konağı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının ihalesinin başarıyla tamamlandığını belirten Başkan Serttaş, bu süreçte destek veren isimlere teşekkür etti. Teşekkürlerini ifade ederken, özellikle AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, Burdur Milletvekilleri Prof. Dr. Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, İlçe Başkanı Ahmet Sipahi, AK Parti Dirmil İlçe Yönetimi ve Belediye Meclis Üyeleri başta olmak üzere projenin gerçekleşmesine katkı sağlayan herkese minnettarlığını dile getirdi.

Başkan Serttaş, “Elhamdülillah projelerimizi bir bir gerçekleştiriyoruz. Dirmil’imize hayırlı olsun.” diyerek, ilçeye kazandırılacak olan yeni tesislerin önemine vurgu yaptı. Hükümet Konağı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının inşaat çalışmalarının başlamasıyla birlikte, Altınyayla’nın altyapı ve hizmet alanındaki ihtiyaçlarının daha etkin bir şekilde karşılanması hedefleniyor.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.