İYİ PARTİ BURDUR İL BAŞKANI NAMIK KEMAL ÖZKAN: “KENDİ ADAYLARIMIZLA SEÇİME GİRECEĞİZ”

İYİ PARTİ BURDUR İL BAŞKANI NAMIK KEMAL ÖZKAN: “KENDİ ADAYLARIMIZLA SEÇİME GİRECEĞİZ”
Yayınlama: 09.12.2023
34
A+
A-

31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimler yaklaştıkça siyasi partilerde olduğu gibi İYİ Parti’de de açıklama yapıldı.

İYİ Parti Burdur İl Başkanı Namık Kemal Özkan, “Hiç kimseyle hiçbir yerde ittifak yapmayacağız. Her yerde kendi adaylarımızla seçime gireceğiz. Burdur’da 15 belediyenin başkanlığına da talibiz. Alacağımıza inanarak arkadaşlarımızla yola çıktık.” dedi.

31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimler yaklaştıkça siyasi partilerde belediye başkan adaylarını tanıtmaya başladı. İYİ Parti Burdur İl Başkanı Namık Kemal Özkan, parti binasında yaptığı basın açıklaması ile Çavdır ilçesi ve Söğüt belde Belediye Başkan adaylarını kamuoyuna duyurdu.

Burdur’da tüm belediyelere talip olduklarını söyleyen Namık Kemal Özkan, yaptığı açıklamada şunları söyledi;

İYİ Parti Türk’ten rahatsız olanlara karşı kurulmuş ve Ne Mutlu Türküm diyemeyenlere meydan okuyan bir partidir. Tek başına Türkiye çapında yerel seçimlere girmeye karar vermiş durumda. İttifak olmadan kendimiz seçimlere girip başarılı olacağımız bir seçime bugün itibariyle başkan adaylarını tanıtmaya Çavdır’daki adaylarımızı tanıtarak başlıyoruz.

Hiç kimseyle hiçbir yerde ittifak yapmayacağız. Her yerde kendi adaylarımızla seçime gireceğiz. Bu ülkede bazı insanların, bazı partilerin yanlış kararlarını tek başına karşılayan ve dik duran bir partinin mensubu olmaktan, yöneticileri olmaktan, taraftarı olmaktan hepimiz mutluyuz. Ülkemizin geleceğini milli değerlerle ticari sahada her noktada ülkemizi kalkındırmak ve geliştirmek hedefini almış bir parti olarak çalışmalarımızı en yoğun bir şekilde devam edeceğiz. İYİ Parti bu ülkenin her noktasında kesinlikle kendi başına seçime girecek. Bizim temelde hedefimiz ülkemizin geleceğini, Türk milletinin geleceğini sahiplenmektir. Biz bu konuda tüm İYİ Partililer oldukça hırslı, çalışkan ve azimliyiz. Burdur’da 15 belediyenin başkanlığına da talibiz. Alacağımıza inanarak arkadaşlarımızla yola çıktık. Yapılan saldırılar bizi hiçbir zaman yıldıramayacak. Biz daha çok çalışacağız, başarıya odaklanacağız. Bunu tüm toplumun bilmesini isteriz.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.