İYİ PARTİ GÖLHİSAR İLÇE BAŞKANLIĞINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

İYİ PARTİ GÖLHİSAR İLÇE BAŞKANLIĞINDAN GAZETEMİZE ZİYARET
Yayınlama: 27.01.2024
91
A+
A-

Gölhisar İyi Parti İlçe Başkanı Nizamettin Can ve Başkan Yardımcısı Mehmet Erkal gazetemiz Gündem’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Ziyaret sohbetinde; 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi gerek parti içi gerekse vatandaşlarımız arasında aralıksız, istişari görüşmeler ve araştırmalar yaparak saha çalışması yürüttüklerini kaydeden İyi Parti İlçe Başkanı Nizamettin Can ve Başkan Yardımcısı Mehmet Erkal, 26 Ocak Cuma akşamı gerçekleştirilen parti yönetim kurulu toplantısından da notlar paylaştılar.

İyi Parti İlçe Başkanı Nizamettin Can;

“Tıpkı diğer siyasi partiler gibi bizlerde sahada 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde saha ve aday çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Parti yönetim kurulu arkadaşlarımız ve İyi Partiye gönül vermiş gönül daşlarımızla da istişari toplantılarımızı haftalık bazda gerçekleştiriyoruz. Değerli yönetim kurulu arkadaşlarımızla 31 Mart Yerel Seçimlerinde en doğru kararla güçlü bir adayla sahada olabilmek için çalışmalarımızı sürdürürken, bu faaliyetlerimizin kamuoyuna aktarılmasında büyük katkısı olan siz güzide basın mensuplarımızı da ziyaret ederek bilgilendiriyor, halkımıza ulaşma noktasında bir vazifeyi de yerine getirme amacını taşıyoruz.” dedi.

Duyduğu ziyaretten dolayı memnuniyetlerini ifade eden gazetemiz sahibi ve yazarı Bülent Okunakol da İyi Parti İlçe Başkanı Nizamettin Can ve Parti Başkan Yardımcısı Mehmet Erkal’a teşekkürlerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret karşılıklı fikir alışverişinin ardından çekinilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.