İYİ PARTİ TEŞKİLATINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

İYİ PARTİ TEŞKİLATINDAN GAZETEMİZE ZİYARET
Yayınlama: 29.03.2024
Düzenleme: 29.03.2024 17:06
342
A+
A-

31 Mart Yerel Seçimlerine 1 gün kala partiler faaliyetleri kapsamında kitlelere ulaşmak için son kozlarını oynuyorlar. İlçemiz Gölhisar’da yerel seçimlerde temsil edilen partilerden olan İyi Parti de seçim dönemi boyunca propaganda çalışmalarının nihayet aşamasında gazetemiz Gündem’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirerek gazetemiz vasıtasıyla son mesajlarını iletmek düşüncesiyle birtakım açıklamalarda bulundular.

İyi Parti Heyeti gazetemiz sahibi ve yazarı Bülent Okunakol ile gerçekleştirmiş oldukları hasbihalde seçim sathı mahalinde yapmış oldukları faaliyetler hakkında bilgiler aktardırlar. İyi Parti İlçe Başkanı Sadık Turgut ve Belediye Başkan Adayı Nizamettin Can, yapmış olduğu ortak değerlendirmelerde özetle;

“Türk siyasetinin her geçen gün yozlaştığı, ahlaki zafiyetin zirve yaptığı, idealistlerin, kapitalistleştiği, insanların dün kara dediğine, bugün ak dediği bir dönem yaşıyoruz. Siyaset yapılış amacından çıkmış tamamen dünyalık menfaatler üzerine kurulmuş durumda. Bizler hak bildiğimiz yoldan asla taviz vermeden doğruları haykıraraktan Allah Rızası için hak bildiğimiz yolda davamızı temsil ediyor, kadrolarımızla saygıdeğer halkımıza ulaşmak, desteklerini almak için canla başla onurumuzla mücadele ediyoruz.

Gururluyuz, mutluyuz. Bize düşen vazife çalışmak, gayret etmektir. Gayret bizden Nusret Allah’tandır. Bizler inanmış, adanmış kadrolarımızla doğruları anlatmaya gayret ettik. Seçmenlerimize birebir ulaşarak ekibimizi ve mütevazi projelerimizi aktarmaya, tanıtmaya çalıştık. Öyle şaşalı gürültülü programlar, toplama, yığma topluluklardan oluşan faaliyetlere tenezzül etmedik.

Değerli Gölhisarlı hemşerilerimize son kez Gazeteniz vasıtasıyla tekrar seslenmek istiyoruz. Aziz Gölhisarlılar, toplum olarak içinde bulunduğumuz ekonomik ve sosyal krizlerin sebebi olan partilerden memnunsanız mevcut iktidar partilerine oy vermeye devam ediniz. İşsizliğin, çaresizliğin yegane sorumlusu bu partiler artık umut olmaktan çıkmışlar, devirlerini tamamlamışlardır. Bu seçim, bu sandık iktidar ve ortağına bu minvalde en etkili şekilde tepki koymak için önümüze gelmiş en son fırsattır. Gelin hep birlikte bu fırsatı değerlendirelim, oylarınızı İyi Parti’de toplayalım. Desteklerinizi bizlerden esirgemeyin. Bu seçimin ilçemiz ve tüm ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, her birinize en kalbi selam, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.” Şeklinde ifadelerde bulundular.

Gölhisar İyi Parti heyetinin ziyaretinde İyi Parti İlçe Başkanı Sadık Turgut, Belediye Başkan Adayı Nizamettin Can, İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Şehnaz Özdemir, Belediye Meclis Üyesi Adayları Mehmet Emin Çiftçi, Hüseyin Sezer ve Mevlüt Vardar eşlik ettiler.

Gazetemiz sahibi ve yazarı Bülent Okunakol da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, başarı dileklerinde bulundu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.