MHP GÖLHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DR. RAMAZAN CANURAL’DAN KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL PROGRAM

MHP GÖLHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DR. RAMAZAN CANURAL’DAN KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL PROGRAM
Yayınlama: 12.03.2024
105
A+
A-

“8 Mart Dünya Kadınlar Günü” bu yıl seçim atmosferiyle birleşerek unutulamayacak bir kutlama programlarına sahne oldu. Bu programlarda birisi de ilçemiz Gölhisar’da MHP Gölhisar Belediye Başkan Adayı Dr. Ramazan Canural tarafından tertip edildi.

Seçim çalışmalarının en yoğun olduğu zamanda böylesi bir program için kadınlara zaman ayıran MHP Gölhisar Belediye Başkan Adayı Dr. Ramazan Canural’ın bu etkinliği ise büyük bir memnuniyetle karşılanırken takdir de topladı.

Canural ve ekibince tertiplenen programların ilk etabında ilçe merkezindeki resmi kurumlar, esnaflar ziyaret edilerek buralardaki kadınlara karanfil takdimi yapıldı ve kadınlar günü kutlama tebrikleri bizzat iletildi. Program akışında bir gününü Kadınlar Günü Kutlamalarına ayıran MHP Heyeti ve Belediye Başkan Adayı Dr. Ramazan Canural, günün sonunda ise Gölhisar Restauranta kadınlara sürpriz bir program organize etti. Canural, etkinlikler ve 08 Mart Dünya Kadınlar Günü hakkında yaptığı sosyal medya paylaşımda ise;

“8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinliği kapsamında Gölhisar Restaurant’ta bir araya geldik. Kadınlarımıza vereceğimiz üstün önemin altını çizip bu akşam gerçekleştireceğimiz proje tanıtım toplantısında bunu göstereceğimizi ifade ettik.

Her toplantımızda coşku, heyecan, kararlılık üst düzey… Her etkinliğimiz adeta bir aday tanıtım, bir proje tanıtım toplantısına dönüşüveriyor.

31 Mart’tan sonra kadınlarımıza vereceğimiz önem ile hem kadınlarımız hem de Gölhisarımız kazanacak. Gençlerimiz kadar kadınlarımız da bizim için çok önemli diğer bir paydaş.

İyi ki varsınız. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. #GölhisarEhlineEmanet #AzLafÇokİş #RamazanCanural #AyırmadanAyrışmadan” şeklinde ifadelerde bulundu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.