MHP GÖLHİSAR İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ADAY TANITIM TOPLANTISI

MHP GÖLHİSAR İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ADAY TANITIM TOPLANTISI
Yayınlama: 19.02.2024
Düzenleme: 20.02.2024 17:32
366
A+
A-


31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinin ilçemizdeki iddialı partilerinden olan Milliyetçi Hareket Partisi, gerçekleştirdiği toplantı ile adaylarını tanıttı.

17 Şubat 2024 Cumartesi günü, saat 20.30’da Mehmet Akif Ersoy Konferans salonunda yapılan aday tanıtım toplantısına katılım oldukça yüksekti. Programa katılanları kapıda karşılan Milliyetçi Hareket Partisi Gölhisar Belediye Başkan Adayı Dr. Ramazan Canural ve ekibi gelenlerle birebir ilgilendi.

Önceki dönem Gölhisar Belediye Başkanı ve bu dönem için Milliyetçi Hareket Partisi Gölhisar Belediye Başkan Adayı olan Dr. Ramazan Canural’ın ve ekibinin tanıtıldığı toplantı Saygı Duruşu ve akabinde İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

Program sunuculuğunu Orhan Akın’ın üstlendiği programda, ilk olarak Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali İhsan Vural bir selamlama konuşması yaptı.

Vural konuşmasında özetle;

“31 Mart 2024 Yerel Seçimlerine 42 gün gibi az bir zaman kaldı. Zamanımız az, yolumuz uzun, başarıya olan inancımız tam inşallah. Kendine vatanına ve milletine adamış bir liderimiz var bizim. Saygıdeğer Genel Başkanım, Türkmen Beyi, bilge lider Sayın Dr. Devlet Bahçeli liderliğinde, il teşkilatımız, ilçe teşkilatımız, Ülkü Ocaklarımız, saygıdeğer Gölhisarlı hemşerilerimiz ve birbirinden kıymetli adaylarımız ile birlikte bu kalan 42 günlük zarfında ayırmadan, ayrışmadan Gölhisar’ımız için çalışmaya devam edeceğiz. Az laf, çok iş sloganıyla çıkmış olduğumuz bu dava yolunda sadece gönül belediyeciliğini değil, üretken belediyecilik anlayışını da Gölhisar’ımıza kazandıracağız.” Dedi.

Gölhisar Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali İhsan Vural’ın konuşmasını ardından ise Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Adayları Ahmet Çelik ve Abdullah Aksoy birer selamlama konuşması yaptılar.

Konuşmaların ardından Milliyetçi Hareket Partisi Gölhisar Belediye Başkan Adayı Dr. Ramazan Canural’ın belediye başkanlığı döneminde ilçemize kazandırdığı hizmetleri gösteren bir sinevizyon gösterimi gerçekleştirildi. Gösterimin ardından büyük bir coşku ve alkışla sahneye davet edilen Milliyetçi Hareket Partisi Gölhisar Belediye Başkan Adayı Dr. Ramazan Canural konuşmasını yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi Gölhisar Belediye Başkan Adayı Dr. Ramazan Canural yaptığı konuşmada özetle;

“(…) Bu akşam bize güç ve destek vermek için bu salonu hınca hınç dolduran bütün kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum. Planlı, programlı, derli-toplu bir çalışmayla ilçemizi hak ettiği yere getireceğiz. Hepiniz bilirsiniz, önceki dönemde 5 yıllık çalışma süremizde, dolu dolu bir beş yılda çok iş başardık. Halkımızın sağlığını en önemli iş görerek 100 yılın dev altyapı hamlesini tamamladık. Bizlere o dönem moral veren, destekleyen tüm Gölhisarlı hemşerilerime bir kez daha teşekkür ediyorum. O dönem ilçemize yapılan altyapı çalışmasının uzunluğu 300 kilometreden fazladır. Diğer taraftan 100 kilometreden fazla mesafeden ilçemize doğalgazı getirdik. Bunu biz başardık.” Diyerek önceki dönem hizmetlerini anımsatan Canural, konuşmasının devamında ise;

“(…) Değerli kardeşlerim, 2 çeşit siyasetçi vardır. Birisi oturduğu koltuğa güç veren, diğer oturduğu koltuktan güç alan. 2 gruptakiler, tehdit, şantaj ile yol alabileceklerini sanırlar yani 2. Gruptakiler. Hiçbir endişeniz olmanız böylelerinin siyaseti 31 Mart’ta son bulacak. Sessiz çoğunluk eminim ki bunlara hak ettiği cevabı o gün verecek. Herkes bilsin ki bizler ne tehdide ne şantaja ne de baskıya boyun eğmeyiz. Ne demek isteğimi bazıları anlamıştır. Biz birlik ve beraberlik içinde olacağız ve Yunusca haykıracağız; gelin birlik olalım birleşelim bir yerde, bizim bu birliğimiz konuşulsun her yerde, bir elin nesi var, iki elin sesi var, haydi haydi Gölhisar, birlikten kuvvet doğar.” Diyerek sözlerini tamamladı. Başkan Canural sloganlarıyla ve alkışlarla sona eren konuşmanın ardında ise Milliyetçi Hareket Partisi Gölhisar Belediye Başkan Adayı Dr. Ramazan Canural’ın il genel ve belediye meclis üyesi adayları sahneye çağrılarak tanıtıldı. Sahneye çağrılan isimler ise Belediye Meclis Üyeleri Tayyip Güzel, Hasan Yavuzer, Mehmet Cenk, Mehmet Erkal, Ali Özçoban, Bekir Kocabaşoğlu, Yusuf Berkay Özseçen, Ünal Serttaş, Okan Okay, Ramazan Paşa, Zühra Peksüslü, Ramazan Okutucu ve kontenjan adayı olarak Halil Akalın’dan oluştu. İl Genel Meclisi Üyesi Adayları ise Abdullah Aksoy ve Ahmet Çelik’te ayrıca anons edildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Gölhisar teşkilatının aday tanıtım toplantısına Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanı Gültekin Oktay ve yönetimi, Ülkü Ocakları il ve ilçe başkanları, KACEP il ve İlçe Başkanları, Tefenni MHP Teşkilatı ve yönetim kurulu üyeleri, Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan ve davetliler katıldılar.

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.