MHP İLÇE BAŞKANI ALİ İHSAN VURAL’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

MHP İLÇE BAŞKANI ALİ İHSAN VURAL’DAN TEŞEKKÜR MESAJI
Yayınlama: 05.04.2024
Düzenleme: 05.04.2024 12:02
41
A+
A-

31 Mart Yerel seçimlerinin tamamlanmasını ardından ilçemiz Gölhisar’da seçimlerin favori partisi MHP seçimleri ikinci olarak tamamladı. Seçim sonuçlarını değerlendiren Gölhisar MHP İlçe Başkanı Ali İhsan Vural yayımladığı mesajla seçmenlere teşekkür etti.

Vural mesajında;

“Her biri birbirinden kıymetli adaylarımız, dava arkadaşlarımız, teşkilatımız, bizlere gönül vermiş tüm vatandaşlarımız ile birlikte 45 günlük yoğun geçen seçim sürecinin sonuna geldik. Bu süre zarfı içerisine bizimle birlikte canla başla çalışan tüm dostlarımıza, destekçilerimize şükranlarımı sunarım.

Bir baba şefkati ile tüm ekibimizi kucaklayan, Vatandaşlarımızın hiçbirisini bir diğerinden ayırmayan, içinde hiçbir kötülüğü olmayan, Tek derdi Gölhisar olan ve Gölhisar için elini değil tüm gövdesini taşın altına koymaktan çekinmeyen değerli büyüğüm Belediye Başkan Adayımız Dr. Ramazan CANURAL ile bu yolda yürümek, şanlı üç hilalli bayrağımızı sallamak bir şerefti.

Bizler ekip olarak her zaman doğrunun yanında, yanlışın karşısında durmayı kendimize ilke olarak benimsemiş kişileriz. Bundan sonraki süreçte mazlumun yanında zalimin karşısında durmaya devam edeceğiz. Almış olduğumuz ülkücü terbiyede bunu gerektirir.

MHP Gölhisar İl Genel Meclis Üyemiz : Abdullah AKSOY, MHP Gölhisar Belediye Meclis Üyelerimiz:  Tayip GÜZEL, Hasan YAVUZER, Mehmet CENK, Mehmet ERKAL, Ali ÖZÇOBAN’a Görevlerinde Başarılar Dilerim.

Bizleri destekleyen-desteklemeyen, Oy veren-vermeyen tüm vatandaşlarımızdan Allah razı olsun.” Şeklinde ifadelerde bulundu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.