REKTÖR DALGAR SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİNİ ZİYARET ETTİ

REKTÖR DALGAR SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİNİ ZİYARET ETTİ
Yayınlama: 13.11.2023
25
A+
A-

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Dalgar birimleri ziyaret ederek incelemelerde bulunmaya devam ediyor.

Rektör Dalgar, beraberinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Oğuz Gürsoy ve Rektör Danışmanı Prof. Dr. Ali Murat Alparslan ile birlikte fikir alışverişinde bulunmak üzere Sanat ve Tasarım Fakültesi’ni ziyaret etti.

Rektör Dalgar ve beraberindeki heyet, Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar Tuna’dan ve fakültede görevli akademisyenlerden fakültede gerçekleştirilen Görsel İletişim Tasarımı ile Çizgi Film ve Animasyon çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Fakültedeki atölyeleri de gezen Rektör Dalgar burada öğrencilerle sohbet ederek, yaptıkları çalışmaları da yakından inceledi. Rektör Dalgar; “Sanat ve tasarım alanlarında iyi yetişmiş ve küreselleşmiş dünyada rekabet edebilecek nitelikte tasarımcılar yetiştiren fakültemizde güzel işlerin olduğunu görmek gurur verici. Öğrencilerimizin gelişen teknolojiye ve dijital dünyaya ayak uydurmalarına olanak sağlamak ve onların bu alanlarda en iyi eğitimi almalarını sağlamak bizim görevimiz.” dedi.

Toplantı karşılıklı olarak dilek ve temennilerle sona erdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.