VALİ TÜRKER ÖKSÜZ’ÜN GÖLHİSAR ZİYARETLERİNİN İZLERİ DEVAM EDİYOR

VALİ TÜRKER ÖKSÜZ’ÜN GÖLHİSAR ZİYARETLERİNİN İZLERİ DEVAM EDİYOR
Yayınlama: 06.03.2024
36
A+
A-

Burdur Valisi Türker Öksüz’ün, geçen hafta yaptığı ziyaretlerdeki Gölhisar programı izleri devam ediyor. Geçen Hafta gerçekleşen ziyarette Vali Öksüz, şehit Osman Karakaya’nın annesi Yadikar Karakaya’yı ziyaret ederek hayır duasını aldı. Adnan Menderes İlkokulu’nu da ziyaret eden Vali Öksüz, öğrencilerle kitap okuma ve başarı üzerine sohbet etti.

Geçtiğimiz hafta Burdur Valisi Türker Öksüz’ün Gölhisar programı kapsamında ilk olarak kurum müdürleri ile STK ve muhtarların katılımıyla gerçekleşen güvenlik ve değerlendirme toplantısı başkanlık etmesinin ardından bir dizi ziyaretlerde de bulundu.

Şehidimiz Osman Karakaya’nın ilçemizde ikamet eden annesine misafir olan Vali Öksüz, Aziz Şehidimizin annesi Yadikar Karakaya’nın hayır duasını alarak, hasbihal etti, taleplerini dinledi.

Şehitlerimizden bizlere emanet olan kıymetli ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek, kapılarının gönüllerinin her daim kendilerine açık olduğunu söyledi.

Vali Öksüz, Gölhisar programının devamında Adnan Menderes İlkokulu’na ziyarette bulundu.

İl genelinde yürütülen BESTE Burdur’da Etkin Sürdürülebilir Tamamlayıcı Eğitim Projesi kapsamında okulda ve Gölhisar İlçesinde yürütülen çalışmalarla ilgili İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci ve okul yönetiminden bilgi alan Vali Öksüz, öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Sınıfları gezerek öğrencilerin derslerine ve etkinliklerine katıldı. Bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulunarak, başarılar diledi. Çeşitli hediyelerle öğrencileri sevindirdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.