VİYANA MOBİLYA MAĞAZASI HİZMETE AÇILDI

VİYANA MOBİLYA MAĞAZASI HİZMETE AÇILDI
Yayınlama: 27.11.2023
Düzenleme: 28.11.2023 19:00
368
A+
A-


İlçemiz Gölhisar’da Viyana Mobilya adlı iş yeri açılışı gerçekleştirildi. İlçemiz Armutlu Mahallesinde Cumhuriyet Caddesi üzerinde gurbetçi iş insanı Abdullah Aruntaş’ın müteşebbisliğinde hizmete giren işyerinin açılış programına katılım yüksekti.

Gölhisar Kaymakamı Kadir Ulusoy başta olmak üzere, Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan, siyasi parti başkan ve temsilcileri yanı sıra STK Başkanları ile birlikte davetlilerin katıldığı açılış programında, İlçe Müftüsü Yusuf Demiryürek’in duasının ardından kurdele kesildi.

Kurdele kesiminden önce konuşan Gölhisar Kaymakamı Kadir Ulusoy; “Viyana Mobilya adlı işyerimizin açılışına hepiniz hoş geldiniz. Bu işyerimiz Abdullah kardeşimize, ailesine ve ilçemiz Gölhisar’a hayırlı uğurlu olsun. Allah hayırlı, bol bereketli kazançlar nasip etsin.” Dedi.

Açılışın hemen ardından başta Gölhisar Kaymakamı Kadir Ulusoy olmak üzere mağazayı detaylı bir şekilde inceleyen davetliler, hem birbirinden farklı mobilya ürünlerini gördüler, hem de mağaza sahibi Abdullah Aruntaş’tan ürünlerin fiyatları hakkında bilgi aldılar.

Armutlu Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerindeki Viyana Mobilya, oturma grupları, çeyiz takımı, yemek masası takımları, yatak ve baza ürünleri ile tüm mobilya çeşitleri ile geniş bir yelpazede hizmet verecek.

Açılıştan sonra kısa bir teşekkür konuşması yapan mağaza sahibi Abdullah Aruntaş; “Gurbetçi bir aile olarak ilçemiz Gölhisar’a bir yatırımın yapmanın bugün burada hep birlikte gururunu sizlerle paylaşıyorum. Öncelikle davetimize icap ederek katılan başta Sayın Kaymakamımız Kadir Ulusoy beyefendiye, Gölhisar Belediye Başkanı Sayın İbrahim Sertbaş’a ve Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan’a, şuan ismini sayamayacağım sivil toplum kuruluşu başkanlarımıza ve tüm gelenlere teşekkürü bir borç bilirim.

Açılışımıza iştirak edemeyip te telefon ile bizleri arayıp hayırlı olsun dileklerini ileten dostlarımıza, çiçek ve tebrik kartı gönderen herkese de ayrıca teşekkür ederim. Allah herkesten Allah razı olsun.” Dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.