OSMAN AKKOÇ

OSMAN AKKOÇ


YENİDEN MERHABA

31 Mart 2018 - 16:18

Pek saygıdeğer okuyucularım…

 

Hastalığım ve rahatsızlığım dolayısıyla yazılarımı ve bazı önemli işlerimi yarıda bırakmak zorunda kaldım. İnşallah sizlerle sağlığım elverdiği ölçüde beraber olmaya çalışacağım.

 

Sizlere vereceğim müjdeli bir haberim var. 1850’li yıllardan bu tarafa Gölhisar ve çevre köylerinde yaşamış ve rahmetli olmuş şahısların fotoğraflarını uzun zamandır derlemeye çalıştım. Bu fotoğrafları bir kitapta toplayarak basımını yapmak için başvuruda bulunarak yayıneviyle anlaşma aşamasındayım. Bu kitabı bastırarak siz saygıdeğer halkımın istifadesine sunacağım. İnşallah hiçbir kar amacı taşımadan, maliyetine halkımızla paylaşacağım. Kitabımızın adı “ BİR DEVRİN İNSANLARI” olacak.  Kitapta yer alan şahısların sadece baba adı, doğumu ve kariyerine yer vereceğim. Ayrıca halkımızdan rahmet-i rahmana kavuşmuş yakınlarının fotoğrafları varsa eğer (ki vardır) şahsıma yada Gündem Gazetesine ulaştırmalarını, onlarla ilgili bilgileri ekleyerek teslim etmelerini rica ediyorum. Bu fotoğraflar kendilerine daha sonra iade edilecektir.  Böylelikle bu şahıslarda kitabımız içinde yer alabileceklerdir.

Diğer bir müjdemde; “ Psikiyatride 32 Gün “ adlı şiir kitabımın da basımı için anlaşma yapmak üzereyiz. Bu kitabımda genellikle ruh hastalarının hayatları, yaşadıkları şiirlerle anlatılmakta, bir mana kazanmaktadır. “Tımarhane” diye anlatılan hastanelerin gerçek işlevi ve orada yaşananları gözler önüne seren ve “Ruh Hastası” dediğimiz kardeşlerimizin duygu, düşünce ve ızdıraplarını dile getirdiğimiz bu eserimizde başta hastalarımız olmak üzere ilgili okuyucularımız bambaşka bir dünyada kendilerini hissedecek, o dünyanın insanlarını anlamaya çalışacaklar, bir huzur iklimine çıkacaklardır.

 

Tüm okuyucularıma huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir hayat temenni ederim.

Bu yazı 14344 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum