YENİDEN REFAH PARTİSİ GÖLHİSAR İLÇE BAŞKANLIĞINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

YENİDEN REFAH PARTİSİ GÖLHİSAR İLÇE BAŞKANLIĞINDAN GAZETEMİZE ZİYARET
Yayınlama: 06.02.2024
Düzenleme: 06.02.2024 19:10
162
A+
A-

Yeniden Refah Partisi Gölhisar İlçe Başkanı Hamit Öncü ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Gazetemiz Gölhisar Gündem’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirildi.

06 Şubat 2024 Salı günü Yeniden Refah Partisi Gölhisar İlçe Başkanı Hamit Öncü ve bazı çalışma arkadaşlarının gazetemize yaptığı ziyarette Gazetemiz Sahibi ve Yazarı Bülent Okunakol ile gündeme dair bir hasbihal gerçekleştirildi. Ziyaret esnasında içinde bulunduğumuz yerel seçim atmosferine dair fikir alışverişinde bulunuldu. İlçemiz ve ülkemiz genelinde seçimle ilgili gelişmeler hakkında görüşler ifade edildi.

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Hamit Öncü yaptığı değerlendirmelerde;

“Partimiz bu seçimlerde ülkemizin birçok yerinde kilit parti durumundadır. Birçok ilde seçim kazanabilecek potansiyelde adaylarla yarışa katılmaktadır. İnanıyorum ki partimiz bu yerel seçimde büyük bir atak yaparak önemli merkezlerde birçok belediye başkanlığı kazanacaktır. Ülkemizin dört bir yanında seçimlere katılma başarısı gösteren Yeniden Refah Partisi Milli Görüş’ün geçmişte sağladığı benzer, başarılara imza atacak milletimizin teveccühüne mazhar olacaktır.

Bizler de ilçemizde yaklaşan yerel seçimle ilgili istişari toplantı ve görüşmelerimizi gerek parti nezdinde gerekse vatandaşlarımız nezdinde gerçekleştirerek seçimlerde en aktif şekilde yer almak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu seçimlerin ilçemiz ve ülkemiz adına hayırlı sonuçlar getirmesini Rabbim’izden niyaz ediyoruz. Tüm diğer kardeş partilerimize başarılar temennisinde bulunuyoruz.” Şeklinde görüşlerini belirtirken; Gazetemiz Sahibi ve Yazarı Bülent Okunakol da yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yeniden Refah Partisi heyetine başarı dileklerinde bulundu.

İlçe Başkanı Hamit Öncü’ye ziyaret esnasında parti yönetim kurulu üyelerinden; Muhammet Kanyıldız, Hasan Irmak ve Fatih Bayar eşlik ettiler.

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.