YUSUFÇA BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ÖZARSLAN MHP’YE ADAYLIK BAŞVURUSUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

YUSUFÇA BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ÖZARSLAN MHP’YE ADAYLIK BAŞVURUSUNU GERÇEKLEŞTİRDİ
Yayınlama: 27.11.2023
119
A+
A-

İlçemizin tek beldesi olan Yusufça Kasabası Mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan bu dönem için de MHP’ye adaylık başvurusunu yaptı. Oldukça başarılı bir çizgide hizmet dönemini tamamlayan Özarslan MHP Genel Merkezinde yaptığı başvuru öncesi, MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’yi de ziyaret etti.

MHP Burdur İl Başkanı Gültekin Oktay ile birlikte gittiği genel merkezde Başkan Özarslan başvuru evraklarını MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a teslim etti.

Ardından adeta geçen dört buçuk yılın bir manifestosu olan sosyal medya paylaşımı ile Yusufça Beldesine kazandırılan yatırımlardan bahsetti.

Başkan Özarslan özetle;  

“BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM. AYNASI İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ. YAPTIĞIMIZ İŞLER YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR.

Çıkmış olduğumuz bu kutlu davada 5 yıl boyunca Kasabamız için gece gündüz demeden çalıştık.

Tüm zorluklara rağmen Rabbimin yardımıyla belediyemize sayısız eserler kazandırdık, yıllardır kimsenin cesaret edemediği alt yapımızı, içme suyu sorunumuzu çözdük. Göreve gelirken açıkladığımız tüm projeleri Allah’ımın izniyle yerine getirdik.

Halkımız dan gelen yoğun istek üzerine ve Kasabamızı daha da geliştirmek adına tekrar MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİMİZDEN Aday adaylığı müracaatımızı gerçekleştirdik.

Kasabamız kadınlarına istihdam yaratmak adına YUSUFCAM ÇALIŞKAN KADIN Kooperatif kurulması ve 2 milyon TL.’nin üzerinde hibe kazandırılması. Silaj paketleme tesisi kazandırılması. Turp ve havuç yıkama tesisi. Yaşlılarımız için AŞEVİ. TOKİ’mize halk ekmek fırını. Yaylamızın çevre düzenlemesi. Yayla yolumuza kilit parke taş döşenmesi. Bin tonluk içme suyu deposu. İçme suyu alt yapısının yenilenmesi. Kasabamız içindeki anayollarının sıcak asfalt yapılması. Her mahalleye çocuk parkı yapılması. Yeni mezarlık ve modernizasyonu. Kasabamızdaki tüm ara yollara kilit parke taşı döşenmesi. Kasabamıza hayırsever vatandaşlarımız KADİR URAL VE EŞİNİN yardımlarıyla ortaokul yapılması. Telefon ve İnternet altyapısının fiber optik alt yapısının döşenmesi. Kasabamızın giriş ve çıkışındaki yolların genişletilmesi. Belediyemiz araç filosuna kepçe greyder ambulans pikap traktör kamyon itfaiye ve daha birçok aracın kazandırılması. Kurban Bayramı’nda büyükbaş ve küçükbaş için kesimhane yapılması. Hal binalarının çoğaltılması. Göletimizin hızlı bir şekilde tamamlanması

Sanayi sitemizin sanayi kooperatifi yöneticileri ile birlikte büyük bir gayret gösterilerek başlanması ve daha sayamadığımız nice projeleri Kasabamıza kazandırmanın haklı gururu ve mutluluğu ile yeniden Bismillah dedik.

Beş yıl boyunca başta belediye personeli arkadaşlarım olmak üzere; Tüm bu işlerin ve eserlerin Kasabamıza kazandırılmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Kasaba halkının göreve geldiğim ilk günden bugüne kadar bana verdiği sonsuz destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Minnetle saygıyla önünde eğiliyorum.

Biz birlikte güçlüyüz. Beraber olduğumuz sürece başaramayacağımız iş aşamayacağımız zorluk yoktur.

Sizleri çok seviyorum.

İyi ki varsınız.

SEVGİ SELAM VE DUA İLE.” Şeklinde ifadelerde bulundu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.