YUSUFÇA BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ÖZARSLAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

YUSUFÇA BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ÖZARSLAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET
Yayınlama: 18.12.2023
12
A+
A-

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerine doğru hızla ilerlediğimiz bugünlerde seçime katılacak siyasi partilerde aday adaylığı başvuruları devam ediyor.

İlçemiz Yusufça Kasabası Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan da geçtiğimiz günlerde yeniden aday olabilmek için MHP Genel Merkezine başvurarak göreve yeniden talibim dedi. Aday Adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Özarslan, gazetemiz Gölhisar Gündem’e bir nezaket ziyaretinde bulunarak, “halkımdan gelen taleplerle bir dönem daha çok sevdiğim Yusufçam’a belediye başkanı olarak hizmet etmem istendi. Allah izin verirse halkımın teveccühü ile yeniden başkan seçilerek hizmetlerime devam etme kararındayım.” dedi.

Gazetemiz yazarı ve sahibi Bülent Okunakol ile bir hasbihal gerçekleştiren Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan, 5 yıl boyunca kasabasında gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerden bahsederek;

“31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde vatandaşlarımdan gelen talepler doğrultusunda aday olmuş, Allah’ın yardımı, halkımızın desteği ile belediye başkanı seçilmiştim. Aradan geçen 5 yıl zaman diliminde vatandaşlarıma neyi vaat etmişsem hemen hemen hepsini yerine getirmenin mutluluğu içindeyim. Güzel Yusufçamızın alt ve üstyapısına dair bir sorunu kalmadı. Onlara en güzel ve en seri şekilde hizmet etmek gayreti ile şahsım, ekibim ve tüm belediye personelimizle gece-gündüz fark etmeksizin çaba içinde bulunduk. Vazifemi yerine getirirken, sürekli vatandaşlarımızla irtibat halinde olduk. Gerek kasabalılarımızla gerekse kasabamızın yurt dışında bulunan fedakar gurbetçilerimizle bağımızı hiç koparmadık. Onlardan aldığımız destek ve teşvikler hep ilham kaynağımızı oluşturdu. Devletimizin kurumlarıyla sürekli iyi ilişkiler yürütmeyi kendimize şiar edindik. Mümkün olduğunca devlet imkanlarından kasabamız olarak faydalandık. Çok şükür hiçbir talebimiz geri çevrilmedi. Halkımıza hizmette kullandığımız; personel sayımızı ve araç filomuzu arttırarak güçlendirdik. Kasabamızın devasa projelerini bir bir hayata geçirdik. Rabbim müsaade eder, halkımız yeniden bize teveccüh gösterirse; daha müreffeh daha kalkınmış, daha yaşanabilir bir Yusufça için gayretlerimizi sürdüreceğiz. 5 yıl boyunca bizlere her alanda destek olan partim MHP, Genel Başkanımız, Türkmen Beyimiz, Dr. Sayın Devlet Bahçeli beyefendiye, ilçe, il ve Genel Merkez idarecilerine çalışma arkadaşlarıma teşekkürü bir borç biliyorum. Devletimizin değişik kademelerinde görev alan bürokratlarımıza, bakanlıklarımıza, yeniden sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Çıkmış olduğumuz bu kutlu hizmet yolunda Allah bizi mahcup eylemesin. Eğer yeniden aday olur seçimi kazanırsak, kasabamıza çağ atlatacak büyük, sürpriz projelerle geliyoruz.” Şeklinde ifadelerde bulundu.

Gazetemiz sahibi ve yazarı Bülent Okunakol da gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek adaylığı için “hayırlı olsun, başarılar diliyorum” temennilerinde bulundu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.