YUSUFÇA BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ÖZARSLAN’DAN SEÇİM AÇIKLAMASI

YUSUFÇA BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ÖZARSLAN’DAN SEÇİM AÇIKLAMASI
Yayınlama: 05.04.2024
41
A+
A-

Yusufça Beldemizde seçimi kazanan Hüseyin Özarslan, sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan’dan seçim açıklamasında;

“Saygıdeğer Yusufça kasabası Halkım Bugün kazanan YUSUFCAMIZ olmuştur. Oy veren vermeyen herkesten RABBİM razı olsun.

Seçim süreci boyunca emek veren, destek olan, bizlerden hayır dualarını esirgemeyen herkesten RABBİM razı olsun. Şimdi hem bizlere bu göreve tekrar layık gören seçmenlerimize hem de Kasabamıza olan sorumluluğumuz kat be kat artmıştır. Bu bilinçle yarından itibaren Encümen kardeşlerimizle beraber gece gündüz demeden kasabamız için çalışmaya başlayacağız. Seçim bitmiştir. İlk gün ne demişsek bugünde aynı düşüncedeyiz.

Küslükleri dargınlıkları bir kenara bırakıp hep beraber KASABAMIZ için en güzel hizmetleri nasıl yapabiliriz. Bunun derdinde olalım. Seçim sürecinde bilerek ya da bilmeyerek kırdığımız incittiğimiz olmuş ise bunu seçim stresine ve heyecanına versin. Kasabamın her bir ferdi bizim gözümüzde eşittir, değerlidir. Belediyemizin kapısı hepinize sonuna kadar açıktır. Ekmeğimizi paylaşmaya, hüzün ve sevinçlerimize ortak olmaya, YUSUFCA olarak birlik ve beraberlik içinde, huzurla kardeşçe yaşamaya devam edeceğiz. Sen ben yok BİZ Varız.

Biz bir aileyiz. Birlikte güzeliz. Birlikte güçlüyüz. RABBİM sizlere karşı hiçbir zaman Bizleri mahcup etmesin. Kasabamın yufka yürekli, güzel insanları, Mert ve yiğit delikanlıları, GENÇLERİMİZ, Geleceğimiz olan gençlerimiz, Yüreği dua dolu, analarımız, babalarımız, Bizler sizleri çok seviyoruz.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.