YUSUFÇA BELEDİYE BAŞKANI VE EKİBİNDEN GAZETEMİZE 10 OCAK ÇALIŞANLAR GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ

YUSUFÇA BELEDİYE BAŞKANI VE EKİBİNDEN GAZETEMİZE 10 OCAK ÇALIŞANLAR GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ
Yayınlama: 11.01.2024
Düzenleme: 11.01.2024 16:26
250
A+
A-

Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan yeni dönemdeki olası ekibi ve MHP Belde yöneticileri ile birlikte gazetemiz Gündem’e 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü hasebiyle bir ziyaret gerçekleştirdi.

11 Ocak 2024 Perşembe günü gerçekleştirilen ziyarette öncelikle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü vesilesiyle medyanın özellikle yerel yazılı medyanın önemi üzerinde fikir teatisinde bulunuldu.

Özarslan, yapılan sohbette

“Evvela ilçemizin ve yöremizin en önemli basın organlarından olan Gölhisar Gündem’in tüm çalışanlarının gününü tebrik ediyorum. Gerçekten yazılı medya biz idareciler için halkımızla aramızda en güzel bir iletişim köprüsü, enformasyon aracıdır. Bu bağlamda kendilerine şükranlarımızı arz ediyorum.” Şeklinde konuştuktan sonra beldesinde yapmış olduğu önemli icraatlardan bahsederek;

“Halkımız teveccüh gösterir, Rabbimizin de yardımıyla bir dönem daha vazifeye getirilirsek eğer, Yusufça’mıza çağ atlatacak projelerle geliyoruz. Değişik alanlarda çok önemli yatırımları beldemize kazandıracağız. Bu sürpriz projelerimizi kısa zamanda saygıdeğer Yusufça halkımızla paylaşacağız inşallah.” Dedi.

Özarslan, birlikte yola çıktıkları genç ve dinamik ekibini tanıtarak

“İnşallah bu kadroyla uyum içinde, bir ekip ruhuyla canla-başla çalışacağız. Önce seçimleri kazanacak sonra da projelerimizi birer birer hayata geçireceğiz. Çalışmalarımızda her zaman yanımızda olan Gölhisar Gündem Gazetesini ziyaret etmekten ziyadesiyle memnun olduk. Bize gösterilen misafirperverlikten dolayı da çok teşekkür ediyoruz.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Gazetemiz sahibi ve yazarı Bülent Okunakol da yaptığı konuşmada;

“Gazetemize göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alaka 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutlama amaçlı yapmış olduğunuz ziyaretiniz ve bizi onurlandıran çiçeğiniz için her birinize şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyoruz. Bizler de sizlere çıkmış olduğunuz bu hizmet yolunda muvaffakiyetler ve başarılar diliyoruz.” Dedi.

Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan’a, yapılan ziyarette Yusufça MHP Belde Başkanı Hasan Çelik, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Erbil ve Belediye Meclis Üyesi aday adayları; Mesut Yağcı, Sefa Özturgut, İbrahim Evcil, Mehmet Gencer, Şakir Özçoban, Bekir Çakır, Mehmet Özeren, Ferhat Kaya, Osman Gülmez ve Veli Erdem eşlik ettiler.

Yapılan ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.